PSIHOLOGISKĀS GRUPAS, INDIVIDUĀLAS 
KONSULTĀCIJAS, PSIHODIAGNOSTIKA

PSIHOLOGU
PRAKSE.lv

VISS IR TAVĀS ROKĀS

Elizabetes 75,
1.stāvs, 31. un 35.ofiss
(2.kapņu telpa)
Tālr. 28224099
info@psihologu-prakse.lv

LV / RUS

Top.LV


Labrīt, labdien, labvakar!

          Esiet sveicināti visi, kurus interesē iespējas attīstīties, pilnveidoties, mācīties un mainīties!

          Mēs esam tie, kuri tic, ka optimisti dzīvo ilgāk, interesantāk un laimīgāk, bet sapņi noteikti piepildās (ja pats, protams, nesēdi rokas klēpī salicis!) Mēs esam tie, kuri, saskaroties ar neveiksmēm, iegūst ne tikai "zilumus", bet arī pieredzi, kuri mīl cilvēkus un arī sevi.

          Profesionāli katrs savā jomā - mēs esam ļoti dažādi. Gan pēc rakstura, gan pēc darba stila. Kas mūs vieno? Optimistiskā pieeja katrai situācijai, nopietna attieksme pret darbu, atbildība par savu dzīvi un tā kvalitāti. Un pats galvenais - mēs mīlam savu darbu.

          Cilvēki, kuri nāk pie mums, arī ir ļoti dažādi. Katrs - ar savu vēsturi, savu pieredzi, savu unikālo un neatkārtojamu dzīves stāstu. Mēs esam gatavi uzklausīt ikvienu. Mūsu uzdevums - nemeklēt vainīgo. Mūsu uzdevums - palīdzēt Jums atrast izeju. Mēs ticam, ka atrisinājums ir katrai problēmai. Vajag tikai uzmanīgi paskatīties apkārt.

          Esam gatavi iet Jums līdzi Jūsu izaugsmes un pārmaiņu ceļā, esam gatavi atbalstīt, ja būs grūti, un mudināt virzīties tālāk.

          Mēs sniedzām palīdzību bērniem un pieaugušajiem, ģimenēm un pāriem, krīzes situācijās un ilgstošo problēmu gadījumā. Mēs piedāvājam iedziļināties pagātne un izvērtēt tagadni, lai atrastu resursus savai laimīgai nākotnei.

          Jūs gaida lekcijas un semināri, individuālas konsultācijas un grupu terapija, psihodiagnostikā bērniem un pieaugušajiem, logopēda palīdzība, kursi un psiholoģiskā atbalsta grupas kā arī citi psiholoģiskās palīdzības veidi.

Jūs gaida profesionāli, kuri ir atraduši savu aicinājumu.

Psihologu Prakse.
VISS IR TAVĀS ROKĀS.

T.28224099


Skolas gatavības diagnostika latviešu un krievu valodā Konsultācijas un psihoterapija Matemātika studentiem un skolēniem Tiem, kas grib zināt vairāk Bērnu preces un attistošas rotaļlietas Austrumu dejas Logopēda palīdzība bērniem un pieaugušajiem
Индекс цитирования  

Created with the CoffeeCup HTML Editor