PSIHOLOGISKĀS GRUPAS, INDIVIDUĀLAS 
KONSULTĀCIJAS, PSIHODIAGNOSTIKA

PSIHOLOGU
PRAKSE.lv

VISS IR TAVĀS ROKĀS

Elizabetes 75,
1.stāvs, 31. un 35.ofiss
(2.kapņu telpa)
Tālr. 28224099
info@psihologu-prakse.lv

LV / RUS

Top.LV


Olga Skvorcova, psihologs konsultants

Sveicināti! Būsim pazīstami - mani sauc OLGA SKVORCOVA.

DARBA JOMAS:
- Lekcijas
- Psiholoģiskā konsultēšana (individuāli un grupās)
- Psihodiagnostika
- Psiholoģisko treniņu un grupu vadīšana
- Logopēda konsultācijas un palīdzība

Kas es esmu?

Cilvēks, praktizējošais psihologs, sava vīra sieva. Es esmu tā, kuru sajūsmina skrituļošana, badmintons, riteņbraukšana un citi aktīvas atpūtas veidi. Es esmu tā, kura vasarā labprāt iet pārgājienos, bet ziemā lavierē starp darbu, mācībām un personīgo dzīvi. Es esmu tā, kura dažkārt strīdas un dusmojas, bet vēlāk meklē salabšanas ceļu. Es esmu tā, kura bez nosacījumiem mīl savus tuviniekus un savu kaķi (kaut gan dažreiz ir pārpratumi gan ar tuviniekiem, gan ar pūkaino "murrātāju").

Es esmu tā, kura tic, ka optimisti dzīvo ilgāk, interesantāk un laimīgāk, bet sapņi piepildās (ja pats, protams, nesēdi rokas salicis klēpī!). Es esmu tas cilvēks, kas saskaroties ar neveiksmēm, iegūst pieredzi, kas mīl cilvēkus un arī pati sevi tai skaitā.

Aiz muguras - Latvijas Universitāte un vairāk nekā desmit gadi aktīva darba psiholoģijas joma (skola, krīžu centrs, institūts, privātprakse), bet priekšā - gara, interesanta un radoša dzīve.

Es nezinu, kas būs aiz pagrieziena pēc pieciem, desmit, divdesmit gadiem, bet esmu pārliecināta, ka tas būs lielā mērā atkarīgs no tā, ko es pati daru TAGAD.

Darba filozofija:

Es strādāju nevis ar problēmu, bet ar cilvēku.

Dzīves filozofija:

Izeja eksistē pat no bezizejas situācijām. Tikai uzmanīgi jāpaskatās sev apkārt.

Nākotnes plāni:

Vadīt grupas, lasīt lekcijas, rīkot seminārus, nākotnē - strādāt savā psiholoģiskās palīdzības centrā... Un vienmēr atcerēties, ka ārpus darba ir arī daudz kas cits - draugi, grāmatas, tuvie cilvēki, ģimene, mīlestība, pasaule...

Kur mācījos:

1990. - 1994.g. - Latvijas Universitātes Pedagoģijas un psiholoģijas fakultāte (psiholoģijas bakalaura grāds un logopēda kvalifikācija);
1994. - 1997.g. - Latvijas Universitātes Pedagoģijas un psiholoģijas fakultāte (psiholoģijas maģistra grāds un psihologa-konsultanta kvalifikācija);
Kopš 1998.g. mācos EAST EUROPEAN GESTALT INSTITUT, kuru taisos pabeigt ar kvalifikāciju psihoterapeits;
Kopš 2004.g. mācos Maskavas Konsultēšanas un Sistēmisko Risinājumu Institūtā M. Burnjaševa grupā (Институт консультирования и системных решений).

Kur strādāju:

1993. - 2000.g. - Rīgas 61. vidusskola (veselības mācības skolotāja).

Tas bija fantastiskais periods - pirmā darba vieta, jauns kolektīvs, milzīgi plāni. Mācīju pamatskolas un sākumskolas bērnus pašiem rūpēties par savu fizisko un arī garīgo veselību. Stundas patika gan man pašai, gan maniem skolēniem, jo tās bija jautras, aizraujošas, ar siltu un saprotošu gaisotni, kura veicināja iniciatīvu un stiprināja pārliecību. Es centos veidot un vadīt stundas, kuru laikā katram bija tiesības uz savu viedokli un kuras veicināja radošu pieeju dažādām dzīves situācijām.

1994. - 2000.g.- Rīgas 61. vidusskola (psihologs).

Tā bija ļoti laba dzīves skola gan personīgajā, gan profesionālajā ziņā. Konsultēju bērnus un vecākus, veicu diagnostiku, vadīju sociālpsiholoģiskā treniņa grupas, krāju dzīves un profesionālo pieredzi un - mācījos, mācījos, mācījos... Tur veidojās draudzīgas un lietišķas attiecības ar citiem psihologiem. Tur veidojās mana darba filozofija. Tas bija ļoti grūts darbs, kurš izveidoja no manis profesionāli.

1997. - 2001.g. -Krīžu Centrs "SKALBES" - krīzes telefona konsultants.

Dežurēju pie telefona, atbildēju uz krīzē nonākušo cilvēku zvaniem. Tā bija ļoti laba prakse man kā konsultantam un arī kā cilvēkam. Iemācījos ne tikai klausīties, bet arī dzirdēt, ieklausīties katrā vārdā, valdīt pār savu balsi un veiksmīgi to izmantot konsultācijas nolūkā, neapjukt un nevērtēt. Saskaroties ar milzīgo dzīves stāstu skaitu, es sapratu, ka attiecību pasaule nav tik vienkārša, kā kādreiz biju domājusi, ka katrai cilvēka rīcībai (cik dīvaina un ārēji neloģiska tā būtu!) ir ļoti nopietni iemesli, kas likuši cilvēkam tā uzvesties. Saskaroties ar cilvēku jūtām, es pārstāju baidīties no spēcīgu jūtu pārdzīvošanas un izpaušanas, es sapratu jūtu vērtību (arī tādu kā sēras un dusmas), pati kļuvu atvērtāka un brīvāka. īstenībā mani klienti deva man ne mazāk, ka saņēma no manis.

2000. - 2003.g. - Baltijas Krievu Institūts (lektore kulturoloīijas nodaļā).

Lekcijas BKI - tas bija burvīgais piedzīvojums un neaizmirstama sadarbības pieredze ar cilvēkiem, kuru specialitāte lielā mērā atšķīrās no manējās. Studentu veidotā radošā gaisotne aizrāva arī mani un veicināja radošas pārmaiņas pat vispārīgās psiholoģijas pasniegšanas procesā. Pēc pasniedzējas darba BKI es jūtos daudz bagātāka.

1999. - pašlaik. - Rīgas Pedagoģiskās Izglītības un Vadības Augstskola (lektore).

Lasu lekcijas Rīgā un arī filiālēs Latvijā, vadu psiholoģiskās grupas un sociālpsiholoģiskos treniņus, cenšos veidot mācību kursus, pamatojoties uz praksi.

Privātprakse kopš 2000.g.

Sniedzu individuālas konsultācijas psiholoģijā studentiem un arī "nestudentiem".


Skolas gatavības diagnostika latviešu un krievu valodā Konsultācijas un psihoterapija Matemātika studentiem un skolēniem Tiem, kas grib zināt vairāk Bērnu preces un attistošas rotaļlietas Austrumu dejas Logopēda palīdzība bērniem un pieaugušajiem
Индекс цитирования  

Created with the CoffeeCup HTML Editor